EQUIPS ICE

En aquest espai, trobareu el material que van elaborant els diferents equips ICE, d'una determinada àrea o d'un determinat nucli temàtic, per tal de contribuir, des de la formació permanent, a la millora de la tasca docent. 

La pàgina següent mostra en forma de diapositiva els 29 equips ICE de la Universitat de Lleida per a què pugueu accedir al seu contingut.

 

Contactes dels equips ICE:

Mònica Berenguer: mberen25@gmail.com - 675078350

 

Assumpta Estrada: aestrada@matematica.udl.cat - 973706589

 

Pepa Valls:  pepavalls@pip.udl.cat   

 

Deli Miró: adelina.miro@udl.cat - Mariona Campoy: mcc19@alumnes.udl.cat

 

Araceli Ochoa: mochoade@xtec.cat 

 

Isabel del Arco i Òscar Flores: oscar.flores@udl.cat 

 

Laura Gabernet: lgaberne@xtec.cat - 973279999 (Ext. 5812) - 696281579

 

 Sílvia Faus: sfaus@xtec.cat i Lluís Gracia: lgracia@fedac.cat

 

 Ignasi Aldomà: aldoma@geosoc.udl.cat - 639990685 - Dolors Pifarré: mpifarre@xtec.cat - 687726690

 

 Jéssica Fuentes: jfuent35@xtec.cat - Marta Ruestes: mrueste4@xtec.cat

 

 Sr. Nicolau Galdeano: ngaldean@gmail.com - 973 279999 ext. 5859 

 

 Montse Cortadellas: mcorta25@xtec.cat

 

Camilo Bustamante: cbustam2@xtec.cat

 

Alba Carrasco: mcarra26@xtec.cat - 670240457 

 

Joan Jordi Vitores:  jvitores@xtec.cat - 973 27 99 99 ext. 5813

 

Anton Not: anot@xtec.cat-669214550 i Rosa Mª Mateu: r.m.mateu@filcef.udl.cat -73703145 (UdL)- 638088153

 

Pilar Ribes: pribes2@xtec.cat

 

 Bartomeu Buira: bbuira@xtec.cat - 696107968

 

 Imma Sánchez Boira: imma.sanchezboira@didesp.udl.cat - 973 736951

 

Montse Irun: montseirun@gmail.com - 687700862

 

Carme Gutiérrez: mgutie62@xtec.cat

 

 Àngels Morera: amorera1@xtec.cat i Glòria Farré: gfarre3@xtec.cat

 

Antonieta Aldabó

 

 Francesca Majó: fmajo12@xtec.cat

 

 Soledad Maresma: mmaresma@iestorrevicens.cat - 601091992 i Esther Pintó: epinto@xtec.cat - 639520088

 

 Laura Jové: 659578494 - jove.laura@gmail.com 

 

 Sr. Nicolau Galdeano: ngaldean@gmail.com - 973 279999 ext. 585

 

Rafael Jesús Castaño: rcastan6@xtec.cat i Ferran Eloi Gutiérrez: fgutier6@xtec.cat 

 

 Letícia Benedí i Rosa Maria Garzón: lbenedi@xtec.cat